بانک کتاب بیستک - فروش کتاب های کمک درسی

بیستک

وب یاد کرونا در دانشگاه استاد فرشچیان

ارسال توسط : مدیر سایت / در 1399/2/31 منتشر شده است /
وب یاد کرونا در دانشگاه استاد فرشچیان
در این وب یاد که روز چهارشنبه (فردا) ساعت ۱۸ برگزار خواهد شد، استاد علی‌اصغر تجویدی نگارگر و مجسمه‌ساز از شیراز مهمان برنامه خواهد بود. در برنامه های آتی نیز از اساتید...

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد، اولین وب یاد کرونا در دو بخش هنرمندان و پزشکان، چهارشنبه در دانشگاه هنرهای اسلامی ایرانی استاد فرشچیان برگزار خواهد شد.

در این وب یاد که روز چهارشنبه ساعت ۱۸ برگزار خواهد شد، استاد علی‌اصغر تجویدی نگارگر و مجسمه‌ساز از شیراز مهمان برنامه خواهد بود. در برنامه های آتی نیز از اساتید و پزشکان برای حضور در این وب یاد، دعوت به عمل خواهد آمد.

گفتنی است این برنامه با همت دانشگاه هنرهای اسلامی ایرانی فرشچیان و همکاری فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران برگزار می شود.

لازم به ذکر است با شیوع ویروس کرونا و ضرورت ثبت خاطرات هنرمندان، پزشکان و کادر درمانی در این برهه از تاریخ ایران و حتی جهان، پروژه تاریخ شفاهی هنرهای سنتی همچون بسیاری دیگر از پروژه های فرهنگی و هنری دیگر به طور موقت تعطیل و تمرکز بر ضبط و ثبت تجارب و خاطرات هنرمندان و پزشکان در دوران کرونا صورت گرفت و بدین منظور وب یاد کرونا در دو بخش هنرمندان و پزشکان برنامه ریزی شد.

دانشگاه هنرهای اسلامی ایرانی استاد فرشچیان از تابستان ۱۳۹۸ پروژه مشترکی را با فرهنگستان هنر با عنوان تاریخ شفاهی هنرهای سنتی ایران آغاز کرد و در این یک سال توانسته با همکاری فرهنگستان هنر، مجموعه مصاحبه هایی را با پیشکسوتان هنرهای سنتی در حوزه های خوشنویسی، نگارگری و سفالگری و... ضبط و ثبت کند.

همچنین دراین وب یادیادی هم ازاثاروگذشته ی استادفرشچیان میشود.ازتمامی هنرمندان و پزشکان برای حضور در این برنامه دعوت به عمل می اید.

ارسال کلیه کتاب های کمک درسی و آموزشی 
ارسال رایگان با20 درصد تخفیف ویژه 
سفارش آنلاین کتاب و تلفنی 
021-66412500

منبع خبر: خبرگزاری مهر