بانک کتاب بیستک - فروش کتاب های کمک درسی

بیستک بیستک

دانش آموزان کلاس اولی تحت آموزش‌های ویژه

ارسال توسط : مدیر سایت / در 1399/2/31 منتشر شده است /
دانش آموزان کلاس اولی تحت آموزش‌های ویژه
معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش افزود: بر اساس دستورالعمل، کلاس اولی‌ها باید به اشکال کتبی و شفاهی بر اساس حروف الفبا، توانایی خواندن و نوشتن را کسب کرده و مدیر ...

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ رضوان حکیم‌زاده، معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش درباره کیفیت آموزشی برای کلاس اولی‌ها گفت: در دستورالعملی که درباره بازگشایی مدارس فرستادیم برای دوره ابتدایی فرم هایی در نظر گرفتیم که معلم موظف است، اساسی تمامی دانش آموزان را ثبت کرده و میزان یادگیری را که دانش اموز در آن داشته ذکر شود.

معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش نیز گفت : بر اساس دستورالعمل های صادر شده ، کلاس اولی‌ها باید به اشکال کتبی و شفاهی را که بر اساس حروف الفبا است ، توانایی خواندن و نوشتن رابه دست اورده و مدیر مدرسه هم  باید این مقوله را تایید کند.

 رضوان حکیم زاده با بیان کردن اینکه دانش اموزان اول ابتدایی اهمیت زیادی دارند، تاکید کرد: معلم باید به شورای مدرسه در زمینه یادگیری دانش آموزان گزارش دهد و مدیر نیز به بررسی کمی و کیفی یادگیری دانش آموزان بپردازد.

 حکیم‌زاده گفت: قرار است، بر اساس دستورالعمل اگر هر دانش آموزی به هر دلیل روند یادگیری را به شکل مناسب طی نکرد، معلم به هر نحوی اقدامات مناسب را در دستور کار خود قرار دهد تا روند آموزش به‌طور کامل انجام شود. به گفته او اگر اقدامات در روند آموزش به شکل مناسب انجام شود، دیگر جای هیچ کم و کاستی وجود ندارد.

معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش درباره روند آموزش بر اساس گزارشات استان‌ها در پایه ابتدایی افزود: خانواده‌ها در زمینه تثبت روند آموزش در بین دانش آموزان دغدغه‌مند هستند. بعد از گذشت این هفته می‌توان تصمیمات مناسب اتخاذ کرد.

حکیم‌زاده تاکید کرد: روند آموزش‌وپرورش تا زمانی که معلم تایید نکند دانش‌آموز مهارت لازم را کسب کرده، ادامه دارد.

بنابراین دانش اموزان بایستی همان روش قبلی درس خواندن خود را ادامه دهند و سهل انگاری را کنار گذاشته زیرا تمامی این نکات را معلمان و مدیران مدرسه موظف اند که رعایت کنند .در غیر این صورت با برخود جدی ای روبه رو میشوند.

ارسال کلیه کتاب های کمک درسی و آموزشی 
ارسال رایگان با 20 درصد تخفیف ویژه 
سفارش آنلاین کتاب و تلفنی 
021-66412500

منبع خبر: خبر گزاری برنا