بانک کتاب بیستک - فروش کتاب های کمک درسی

بیستک

برتری هنرستان شهید آوینی شیراز در جشنواره نوجوان سالم

ارسال توسط : مدیر سایت / در 1399/3/1 منتشر شده است /
برتری هنرستان شهید آوینی شیراز در جشنواره نوجوان سالم
حمید وامق مدیر هنرستان هنرهای زیبای شهید آوینی شیراز گفت:هنرجویان هنرستان شهید آوینی شیراز در نهمین جشنواره نوجوان سالم مقام‌هایی را کسب کردند که در رشته فیلم کوتاه، ...

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، نهمین جشنواره نوجوان سالم برپاشدکه با رویکرد ترویج شیوه‌های زندگی سالم و پیشگیری از گرایش به رفتارهای پرخطر، سو مصرف مواد و آسیب‌های اجتماعی، افزایش مهارت و سطح آگاهی دانش آموزان، برگزیدگان خود را اعلام کرد و در این میان شایان به ذکر است که  هنرجویان هنرستان شهید آوینی شیراز موفق شدند در رشته‌های فیلم کوتاه و پویا نمایی، مقام‌های برتر را به خود اختصاص دهندکه این افتخار بزرگی است میان هنرجویان .
حمید وامق مدیر هنرستان هنرهای زیبای شهید آوینی شیراز گفت:هنرجویان هنرستان شهید آوینی شیراز در نهمین جشنواره نوجوان سالم مقام‌هایی را کسب کردند که در رشته فیلم کوتاه، امین هاشمی به مقام اول، علیرضا رضایی دوم، پوریا باقری سوم و در رشته پویانمایی نیز علی راد مقام سوم را کسب کرد،که قابل تحسین است .
حمیدوامق، با اشاره به برگزاری نهمین جشنواره نوجوان سالم دانش آموزی در استان فارس، بیان کرد: این جشنواره در راستای ترویج شیوه‌های زندگی سالم و پیشگیری از گرایش به رفتارهای پرخطر، سو مصرف مواد و آسیب‌های اجتماعی، افزایش مهارت و سطح آگاهی دانش آموزان برگزار شده است امیدوارخواهم بود که موردپسند هنرجویان قرار بگیرد .
وامق در پایان با بیان اینکه به دلیل شیوع بیماری کرونا مراسم اختتامیه برگزار نشد و فقط برگزیدگان معرفی شدند، تصریح کرد: این جشنواره در اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر و استفاده از همه نیروهای جامعه نقش مؤثری داشته و جذب توانمندی‌های دانش آموزان و فرهنگیان و هم افزایی فکری در قالب آثار هنری در مبارزه با مواد مخدر از ویژگی‌های این جشنواره است.

ارسال کلیه کتاب های کمک درسی و آموزشی 
ارسال رایگان با 20 درصد تخفیف ویژه 
سفارش آنلاین کتاب و تلفنی 
021-66412500

منبع خبر:باشگاه خبرنگاران جوان