بانک کتاب بیستک - فروش کتاب های کمک درسی

بیستک

حضور پررنگ تر دانش آموزان روستایی فارس در مدارس

ارسال توسط : مدیر سایت / در 1399/3/1 منتشر شده است /
حضور پررنگ تر دانش آموزان روستایی فارس در مدارس
شعبانی، آمار حضور دانش آموزان در مناطق روستایی را بیشتر از مدارس شهری برشمرد و ادامه داد: همان طور که پیش بینی شده بود در مناطق روستایی و محروم بدلیل استفاده کمتر از ...

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، حمیدرضا شعبانی مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش فارس با اشاره کردن به این موضوع که از اول هفته همه ی  دانش آموزان در مقاطع مختلف می توانند برای رفع اشکال و به صورت اختیاری در مدارس خود حضور پیداکنند، بیان کرد: به دلیل اینکه دانش آموزان بر اساس برنامه کلاسی خود و به صورت اختیاری در مدارس حضور می یابند،آمار مشخصی از حضور آن ها وجود ندارد.
حمید رضاشعبانی تصریح کرد: ممکن است یک روز درس هایی مانند علوم و ریاضی باشد و حضور دانش آموز در مدرسه پر رنگ تر و روزهایی که درس ها سبک تر است حتی یک نفر هم حضور پیدا نکند آمار روزانه حضور دانش آموزان در مدارس سطح شهر متفاوت است.
شعبانی، آماردانش اموزان روستایی که در مدارس حضور دارند را بیشتر از دانش اموزان شهری برشمرد و ادامه داد: همان طور که پیش بینی شده بود در مناطق روستایی و محروم بدلیل استفاده کمتر از آموزش مجازی و یا نبود برخوردی از این فضا،حضور دانش آموزان در مدارس پر رنگ تر بوده است.
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش فارس با اشاره به تصمیم هر مدرسه در زمینه پایان آموزش افزود: بر اساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا بنا بر این است که مدارس به مدت یک ماه می توانند به همین صورت و با رعایت موارد بهداشتی فعالیت کنند اما بنا به نظر مدیر و شورای مدارس، هر مدرسه به طور مستقل زمانی که احساس کند آموزش ها کفایت می کند می تواند پایان آموزش را از همین هفته هم اعلام کند تا از ماه آینده شاهد برگزاری امتحانات باشیم.
مدیر روابط عمومی اموزش و پرورش فارس در اخر اضافه کرد: امتحانات در همه پایه های تحصیلی به جز نهم و دوازدهم به صورت غیر حضوری برگزار می شود.

ارسال کلیه کتاب های کمک درسی و آموزشی 
ارسال رایگان با 20 درصد تخفیف ویژه 
سفارش آنلاین کتاب و تلفنی 
021-66412500

منبع خبر:باشگاه خبرنگاران جوان