بانک کتاب بیستک - فروش کتاب های کمک درسی

بیستک

انتشار کتاب پدیدارشناسی گیاهان زراعی و باغی

ارسال توسط : مدیر سایت / در 1399/3/1 منتشر شده است /
انتشار کتاب پدیدارشناسی گیاهان زراعی و باغی
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد،کتاب «پدیدارشناسی (بررسی فنوتیپی) گیاهان زراعی و باغی برای ویژگی‌های فیزیولوژیکی و بیوشیمیایی» توسط مسعود قاسمی...

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد،کتاب «پدیدارشناسی (بررسی فنوتیپی) گیاهان زراعی و باغی برای ویژگی‌های فیزیولوژیکی و بیوشیمیایی» توسط مسعود قاسمی قهساره استادیار گروه علوم باغبانی دانشگاه شهرکرد ترجمه شده و به چاپ رسیده است.
کتاب فوق  در ۱۷ بخش با عنوان‌های روش‌های مختلف انجام آزمایش‌های کشاورزی، ویژگی‌های فیزیولوژیکی و بیوشیمیایی بذر، سنجش‌های رشد گیاه، نرخ فتوسنتز، ویژگی‌های تحمل خشکی، ویژگی‌های دیگر تحمل خشکی، ویژگی‌های مرتبط با آب بافت، ویژگی‌های تحمل تنش گرما، ویژگی‌های تحمل تنش اکسیداتیو، ویژگی‌های تحمل شوری، ویژگی‌های کیفی مغز، کربوهیدرات‌ها و آنزیم‌های مربوط، ترکیبات نیتروژن‌دار و آنزیم‌های مربوط، سایر شاخص‌های بیوشیمیایی، رنگدانه‌های گیاهی، تنظیم کننده‌های رشد و فنون واکاوی در ۲۵۶ صفحه در قطع وزیری، ترجمه و وارد بازار نشر شده است.
ویژگی هایی که کتاب پدیدارشناسی دارد این است که روش‌هایی را ارائه می‌دهد که می‌تواند به پدیدارشناسی گیاهان زراعی برای ویژگی‌های مختلف فیزیولوژیکی و بیوشیمیایی کمک کندتوصیه میشود که این کتاب را تهییه کنید .

ارسال کلیه کتاب های کمک درسی و آموزشی 
ارسال رایگان با 20 درصد تخفیف ویژه 
سفارش آنلاین کتاب و تلفنی 
021-66412500

منبع خبر:باشگاه خبرنگاران جوان