بانک کتاب بیستک - فروش کتاب های کمک درسی

بیستک

ثبت نام ۳۱ هزار داوطلب جدید در کنکور سراسری ۹۹

ارسال توسط : مدیر سایت / در 1399/3/2 منتشر شده است /
ثبت نام ۳۱ هزار داوطلب جدید در کنکور سراسری ۹۹
فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: به دنبال اعلام تاریخ جدید کنکور سراسری ...

خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان در گفت وگویی با فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور که گفت: به دنبال اعلام تاریخ جدید کنکور سراسری در روز ۱۶ اردیبهشت، سازمان سنجش به منظور مساعدت با داوطلبان، فرصت مجددی را برای ثبت نام در کنکور سراسری از روز یکشنبه  ۲۸ اردیبهشت تا چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت در نظر گرفت.
فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشوردر ادامه بیان کرد: این مهلت مجدد دو شب پیش به پایان رسید و تعداد ۳۱ هزار و ۵۱۸ داوطلب جدید اقدام به ثبت نام کردند. در مجموع تعداد کل داوطلبان کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ به ۱ میلیون و ۳۹۱ هزار ۵۲۴ نفر رسید.زرین آمیزی گفت: این مهلت برای کسانی در نظر گرفته شده بود که در دو مرحله قبلی (تاریخ‌های ۱۶ تا ۲۷ دی ماه و ۱۲ تا ۱۵ اسفند ۹۸) موفق به ثبت نام در کنکور سراسری سال ۹۹ نشده بودند. 
 کنکور سراسری سال ۹۹ به منظور پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و همچنین رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد است.
سخنگوی سازمان سنجش زرین امیزی در اخر گفت : براساس زمان‌بندی جدید، زمان برگزاری کنکور سراسری سال ۹۹ از ۱۲ و ۱۳ تیرماه به روز‌های پنجشنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ مرداد ۹۹ منتقل شده است.
 

ارسال کليه کتاب هاي کمک درسي و آموزشي 
ارسال رايگان با 20 درصد تخفيف ويژه 
سفارش آنلاين کتاب و تلفني 
021-66412500

منبع خبر:باشگاه خبرنگاران جوان