بانک کتاب بیستک - فروش کتاب های کمک درسی

بیستک

شرکت ۶۰۰ دانش آموز با نیاز ویژه در پویش هر روز یک سوره قرآن

ارسال توسط : مدیر سایت / در 1399/3/3 منتشر شده است /
شرکت ۶۰۰ دانش آموز با نیاز ویژه در پویش هر روز یک سوره قرآن
او همراهی و همکاری اولیای دانش آموزان با نیاز‌های ویژه در برنامه‌های تربیتی و قرآنی راضروری دانست و اظهار داشت:همراهی اولیای دانش آموزان با معلمان باعث می‌شود تا اثربخشی

خلیل رنجبر رئیس آموزش وپرورش استثنایی کردستان در گفتگویی با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان خلیل رنجبر رئیس آموزش وپرورش استثنایی کردستان از سنندج ،  گفت: با هدف ارتقای آموزش قرآن و ایجاد خاطره‌ای ماندگار در ذهن دانش آموزان با نیاز‌های ویژه در این پویش جزء ۳۰ قرآن کریم در مدارس مجازی آموزش داده می‌شود و دانش آموزان به حفظ سوره‌های قرآن کریم ترغیب شدند.
وی افزود: نهادینه کردن فرهنگ تلاوت روزانه قرآن، ایجاد روحیه قرآنی و آشنایی با شیوه تلاوت صحیح کتاب آسمانی در راستای رشد و تکامل دینی دانش آموزان بسیار مؤثر است.
او از والدین دانش اموزان همراهی و همکاری خواست واین امر را ضروری دانست و گفت :همراهی اولیای دانش آموزان با معلمان باعث می‌شود تا اثربخشی تعلیم و تربیت بیشتر وخاطره‌ای ماندگار در ذهن دانش آموزان ثبت شود.
رئیس آموزش وپرورش استثنایی استان ترویج فرهنگ قرآنی وآشنایی دانش آموزان با نیاز‌های ویژه با مفاهیم اخلاقی وتربیتی قرآن را از هدف های برگزاری این برنامه معنوی دانست و اظهار داشت: بیش از ۶۰۰ دانش آموز با نیاز ویژه در این محفل معنوی وبرنامه آموزشی، فرهنگی و تربیتی شرکت کردند.
خلیل رنجبراظهار داشت: بر اساس منشور توسعه فرهنگ قرآنی در هر یک از دوره‌های تحصیلی اهداف خاصی متناسب با سن وسال دانش آموزان دراین برنامه‌های مجازی در نظر گرفته شده است.
رنجبر با بیان اینکه سند تحول بنیادین بر اساس آموزه‌های قرآن طراحی شده گفت، : تزکیه بر تعلیم تقدم دارد ورویکرد آموزش وپرورش نیز همواره در این مسیر بوده است.
او بیان کردکه دانش آموزان با الگو قراردادن کتاب آسمانی دربرنامه‌های زندگی خود در مسیر رشد وتعالی قرارمی گیرند، گفت: امید است با برگزاری این برنامه‌ها بتوانیم به تعمیق معارف الهی دست یابیم.

ارسال کليه کتاب هاي کمک درسي و آموزشي 
ارسال رايگان با 20 درصد تخفيف ويژه 
سفارش آنلاين کتاب و تلفني 
021-66412500

منبع خبر:باشگاه خبرنگاران جوان