بانک کتاب بیستک - فروش کتاب های کمک درسی

بیستک

پیش بینی ثبت نام بیش از ۴۵ هزار دانش آموز هرمزگانی در پایه اول ابتدائی

ارسال توسط : مدیر سایت / در 1399/3/5 منتشر شده است /
پیش بینی ثبت نام بیش از ۴۵ هزار دانش آموز هرمزگانی در پایه اول ابتدائی
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان، ایرج بیت اللهی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان گفت: آموزش و پرورش هرمزگان میزبان بیش از ۴۵...

به نقل ازگزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان، معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان ایرج بیت اللهی  گفت: آموزش و پرورش هرمزگان میزبان بیش از ۴۵ هزار دانش آموز در پایه اول ابتدائی در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ است.
او ادامه داد : برنامه ریزی و تمهید مقدمات برای پوشش کامل دوره آموزش عمومی و برخورداری دانش آموزان از کیفیت مناسب آموزشی از اولویت‌های مهم و اساسی آموزش و پرورش استان هرمزگان است.
 ثبت نام دانش آموزان بدو ورود به دبستان از یکم خرداد ماه آغاز و تا پایان مرداد ۹۹ ادامه دارد و پیش بینی می‌شود بیش از ۴۵ هزار دانش آموز پایه اول در مدارس سراسر استان هرمزگان ثبت نام شوند.
معاون آموزش و پرورش هرمزگان اقای بیت اللهی افزود: تعداد دانش آموزان پایه اول در سال تحصیلی جاری بیش از ۴۳ هزار و ۶۷۸ نفر می‌باشد که پوشش صددرصدی دانش آموزان در دوره‌ی ابتدایی از سیاست‌های وزارت آموزش و پرورش است.
وی افزود: پوشش تحصیلی دوره ابتدایی در سال تحصیلی جاری ۹۸ درصد است و تعداد ۲۲۷ هزار و۵۶۱ دانش آموز در مدارس استان مشغول به تحصیل هستند.
توسعه عدالت آموزش از طریق افزایش فرصت‌های برابر و نیز ارتقا پوشش آموزشی بخشی از سیاست‌ها و برنامه‌های معاونت آموزش ابتدایی است.
اوبا تاکید بر اینکه آموزش ابتدایی، متولی رسمی آموزش و پرورش در اوان کودکی است گفت: توجه به آموزش و تربیت مطلوب و اثربخش در دوره ابتدایی بسیار ضروری است و آموزگاران کلاس اول، معماران خشت اول تعلیم و تربیت هستند.
ارسال کليه کتاب هاي کمک درسي و آموزشي 
ارسال رايگان با 20 درصد تخفيف ويژه 
سفارش آنلاين کتاب و تلفني 
021-66412500

منبع خبر:باشگاه خبرنگاران جوان