بانک کتاب بیستک - فروش کتاب های کمک درسی

بیستک

ثبت نام دانش آموزان مقطع اول ابتدایی از ۱۰ خردادماه آغاز می‌شود

ارسال توسط : مدیر سایت / در 1399/3/7 منتشر شده است /
ثبت نام دانش آموزان مقطع اول ابتدایی از ۱۰ خردادماه آغاز می‌شود
ابراهیم رفیعی در گفتگو با خبرنگار مهر به ثبت نام دانش آموزان برای سال تحصیلی ۹۹ اشاره کرد و گفت: ثبت نام دانش آموزانی مقطع اول ابتدایی از ۱۰ خردادماه آغاز می‌شود.

بنابه گزارشی در گفتگو با خبرنگار مهرابراهیم رفیعی  به ثبت نام کردن دانش آموزان برای سال تحصیلی ۹۹ اشاره کرد و گفت: ثبت نام دانش آموزانی مقطع اول ابتدایی از ۱۰ خردادماه آغاز می‌شود.
او در ادامه سخنانش اظهار کرد: تمهیدات لازم برای ثبت نام حضوری دانش آموزان مقطع اول ابتدایی در استان فراهم شده است.
ابراهیم رفیعی ، با بیان کردن اینکه در مهرماه امسال بیشتر از ۱۵ هزار فرهنگی سال تحصیلی جدید را آغاز کرده و تدریس خواهند کرد، اضافه کرد: والدین دانش آموزان می‌توانند شکایات و انتقادات خود را از طریق سامانه پاسخگویی به شکایت در پورتال اداره کل آموزش‌وپرورش مطرح کرده و یا با شماره تلفن‌های ۳۳۴۴۸۰۴۰ ناحیه یک، ۳۳۴۴۳۰۱۵ ناحیه دو و ۳۳۱۳۳۴۳۹-۴۴۱ اداره کل آموزش‌وپرورش استان زنجان تماس بگیرند.
او حتما تاکید به این کرد که : ستاد اصلی و فرعی نظارت بر ثبت‌نام مدارس در حال فعالیت است.
ابراهیم رفیعی به برگزاری امتحانات دانش آموزان در پایه های  نهم و دوازدهم اشاره ای کرد و ادامه داد : بیش از ۱۳ هزار پرسنل آموزش و پرورش تا ۲۲ خردادماه در مدارس حضور داشته و کار تدریس را انجام می‌دهند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان، طی نشست خبری گفت: حضور دانش آموزان به تعداد کم بسیار کم برای رفع اشکال در مدارس استان به خوبی برگزار می‌شود.
وی در پایان گفت و گو بیان کرد : دانش آموزان و معلمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و داشتن ماسک و دستکش در مدارس حضور دارندو امکانات گند زدایی در تمام مدارس استان انجام شده است.
ارسال کلیه کتاب های کمک درسی و آموزشی 
ارسال رایگان با20 درصد تخفیف ویژه 
سفارش آنلاین کتاب و تلفنی 
021-66412500

 

منبع خبر: خبرگزاری مهر