بانک کتاب بیستک - فروش کتاب های کمک درسی

بیستک

جذب اساتید مرد در دانشگاه های دخترانه منتفی شد؟

ارسال توسط : مدیر سایت / در 1399/3/7 منتشر شده است /
جذب اساتید مرد در دانشگاه های دخترانه منتفی شد؟
رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم تاکید کرد: این مرکز محدودیتی برای جذب هیات علمی مرد در دانشگاه های تک جنسیتی را در دستور کار خود ندارد...

رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم کشور طی نشستی تاکید کردکه : این مرکز محدودیتی برای جذب هیات علمی مرد در دانشگاه های تک جنسیتی را در دستور کار خود ندارد.
به نقل از گزارش خبری  ایسنا، دکتر رضوان طلب ضمن بیان این مطلب که در واکنش به  اظهار نظر دانشگاه الزهرا مبنی بر محرومیت استاد دانشگاه آقا در جذب دانشگاه های دخترانه تصریح کرد:مرکزجذب اعصای هیات علمی طرح و برنامه ای مبنی بر انتقال و یا خروج و یا محدودیت جذب اساتید مرد در دانشگاه های دخترانه را در دستور کار خود ندارد و موارد مطروحه در سایر رسانه ها را تفسیر و برداشت ناصحیح عنوان نمود.
رضوان طلب در ادامه سخنان تصریح کرد: تعبیر ناصحیح در خصوص جذب از آنجا ناشی شد که آغاز فراخوان بهمن ۹۸ ، با ولادت حضرت زهرا(س) همزمان و مصادف شد و به این مناسبت، با دستور وزیر علوم به رییس مرکزجذب، سهمیه جذب اعصای هیات علمی در دانشگاه های دخترانه در این فراخوان دوبرابر شد.
وی خاطر نشان کردکه : ابلاغ فوق در راستای سیاست تسهیلی درجذب بانوان به عنوان یک سیاست راهبردی وزارت علوم انجام گرفت و بنابراین تاکید می‌شود این دوبرابرشدن موجب کاهش سهمیه و یا حذف سهمیه آقایان در این دانشگاه‌ها نشده است.

ارسال کلیه کتاب های کمک درسی و آموزشی 
ارسال رایگان با20 درصد تخفیف ویژه 
سفارش آنلاین کتاب و تلفنی 
021-66412500

 

منبع خبر: سلام نو