بانک کتاب بیستک - فروش کتاب های کمک درسی

بیستک

آمریکا: توانمندی‌های نامتقارن ایران را نتوانستیم نابود کنیم

ارسال توسط : مدیر سایت / در 1399/3/8 منتشر شده است /
آمریکا: توانمندی‌های نامتقارن ایران را نتوانستیم نابود کنیم
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبگاه وزارت خارجه آمریکا، «برایان هوک» مسئول گروه اقدام علیه ایران در وزارت خارجه آمریکا در جریان نشست با خبرنگاران به تکرار ادعای ضد ...

بنابه نقل از گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبگاه وزارت خارجه آمریکا، «برایان هوک» مسئول گروه اقدام علیه ایران در وزارت خارجه آمریکا در جریان نشست خبری ای با خبرنگاران باز هم  تکراری به ادعای ضد ایرانی خود پرداخت.

در این نشست خبری که بود، دیپلمات آمریکایی ادعا داشت که : ایران با برنامه هسته‌ای خود مشغول «باج‌گیری» از جهان است و کارزار فشار حداکثری به روش‌های بی‌سابقه‌ای ایران را مهار و با آن مقابله کرده است، ما شبکه مالی آنها را مختل کرده‌ایم.

او باز هم ادعا کرد که آمریکا به فشار زیادخود ادامه خواهد داد و ایران باید یا تصمیم بگیرد یا به مذاکره بپردازیا اینکه فروپاشی اقتصادی را مدیریت کنند.

در ادعاای که هوک کرد ، آمریکا در کنار تل آویو و بسیاری از شرکای جهانی خود ایستاده تا مطمئن شود ایران هرگز سلاح اتمی تولید نمی‌کند.

برایان هوک در ادامه در جواب به سوالی که مطرح شد ، طراحی اصلی راکتور اراک را برای ایران زمان بر و پر هزینه عنوان کرد و افزود: ایران درخصوص افزایش ظرفیت‌های هسته‌ای خود بسیار سنجیده عمل کرده است. اینطور به‌نظر می‌رسد که ایران نمی‌خواهد مابقی اعضای برجام را آزرده‌خاطر کند تا باعث بازگشت کامل تحریم‌های شورای امنیت و فشار اقتصادی بین‌المللی شوند.

نماینده آمریکا اقای هوک در ادامه در جواب به سوالی درباره اختلاف نظر اروپا و آمریکا بر سر برجام؛ ادامه داد: من با شرکای تروئیکای اروپایی به صورت دائم تماس‌هایی دارم.
ارسال کلیه کتاب های کمک درسی و آموزشی 
ارسال رایگان با20 درصد تخفیف ویژه 
سفارش آنلاین کتاب و تلفنی 
021-66412500

 

منبع خبر: خبرگزاری مهر