بانک کتاب بیستک - فروش کتاب های کمک درسی

بیستک بیستک

ادامه اعتراضات در آمریکا بخاطر قتل نژادپرستانه یک سیاه‌پوست

ارسال توسط : مدیر سایت / در 1399/3/9 منتشر شده است /
ادامه اعتراضات در آمریکا بخاطر قتل نژادپرستانه یک سیاه‌پوست
طبق گزارش گروه بین‌الملل به نقل از خبرگزاری دانشجو، شبکه خبری «سی‌ان‌ان» از ادامه داشتن تظاهرات‌ها در «میناپولیس» برای اعتراض کردن به قتل نژادپرستانه یک سیاه‌پوست ...

طبق گزارش گروه بین‌الملل به نقل از خبرگزاری دانشجو، شبکه خبری «سی‌ان‌ان» از ادامه داشتن  تظاهرات‌ها در «میناپولیس» برای اعتراض   کردن به قتل نژادپرستانه یک سیاه‌پوست آمریکایی خبر داده است.

وبگاه شبکه خبری سی‌ان‌ان طی گزارشی  نوشته پس از آنکه خشم عمومی از کشته شدن «جورج فلوید» به دست یک افسرسفیدپوست آمریکایی در چهارشنبه شب به زد و خورد میان نیرو‌های پلیس و معترضان منجر شد، صبح پنجشنبه بخش‌هایی از میناپولیس در حال سوختن در آتش است.

گزارش سی‌ان‌ان حاکی از ان است که  دست‌کم دو شهر بزرگ دیگر آمریکا هم شامگاه چهارشنبه صحنه اعتراض به نژادپرستی و رفتار خشن پلیس با مظنونان غیرمسلح سیاه‌پوست بوده است.
 
یکی از برادر‌های فلوید صبح پنجشنبه زمانی که داشت میگفت اینکه می‌خواهد تظاهرات‌ها مسالمت آمیز باشند به گریه افتاد. او با وجود این تأکید به این کرد که معترضان یک بار دیگر برای اعتراض به مرگ فردی سیاه‌پوست به دلیل خشونت پلیس گرد هم آمده‌اند.

«فیلونیس فلوید»، برادر سیاه‌پوست مقتول آمریکایی با دلی پر از درد گفت: «من می‌خواهم همه در حال حاضر مسالمت‌آمیز رفتار کنند، اما مردم درمانده و مصیبت‌زده‌اند.»

قبل از این روزنامه ایندی‍پندنت گزارشی در این رابطه  داده بودکه  در اعترضات خیابانی به قتل «جرج فلوید» یک نفر بر اثر تیراندازی در شهر «مینیاپولیس» کشته شد.

«ای بی سی نیوز» هم روز چهارشنبه گزارش داد پلیس شهر مینیا پولیس برای متفرق کردن تظاهر کنندگان معترض بر روی آن‌ها مواد شیمیایی اسپری کرد.

ارسال کلیه کتاب های کمک درسی و آموزشی 
ارسال رایگان با 20 درصد تخفیف ویژه  
سفارش آنلاین کتاب و تلفنی 
021-66412500

 

منبع خبر: خبرگذاری دانشجو