بانک کتاب بیستک - فروش کتاب های کمک درسی

بیستک

مدارس ۱۳ کشور به علت شیوع ویروس کرونا تعطیل شد

ارسال توسط : مدیر سایت / در 1399/1/12 منتشر شده است /
مدارس ۱۳ کشور به علت شیوع ویروس کرونا تعطیل شد
میزان نوشت: یونسکو اعلام کرد مدارس ۱۳ کشور به علت شیوع ویروس جدید کرونا تعطیل و حدود ۳۰۰ میلیون دانش آموز از کلاس درس محروم شده اند.

یونسکو اعلام کرد مدارس ۱۳ کشور جهان به علت شیوع ویروس جدید کرونا تعطیل و حدود ۳۰۰ میلیون دانش آموز از کلاس درس محروم شده اند.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از پکن، یونسکو اعلام کرد شیوع ویروس جدید کرونا ۱۳ کشور جهان را واداشته است همه مدارس خود را تعطیل کنند و این وضعیت آموزش بیش از ۲۹۰ میلیون دانش آموز را در سراسر جهان تاثیر قرار داده که آماری بی سابقه است.
این سازمان آموزشی و فرهنگی سازمان ملل متحد یاد آور شد، تا همین دو هفته پیش، چین که این ویروس برای اولین بار در ماه دسامبر در آن ظاهر شد، تنها کشوری بود که مدارس خود را تعطیل کرده بود.
ایتالیا آخرین کشوری است که در تلاش برای مهار همه گیری ویروس کووید-۱۹ مدارس خود را تعطیل کرده، ویروسی که سیاره زمین را به وحشت و اقتصاد جهانی را به خطر انداخته است.
شمار تلفات ناشی از کووید-۱۹ در ایتالیا، اولین کانون اروپایی این ویروس، روز چهارشنبه از مرز یکصد نفر گذشت و به ۱۰۷ مورد و شمار مبتلایان هم به ۳ هزار و ۸۹ مورد رسید. در پی انتشار این آمارها ایتالیا با اتخاذ تدابیری استثنایی همه مدارس و دانشگاه‌ها را از روز پنج شنبه تا ۱۵ مارس (۱۵ اسفند) تعطیل کرد.
در کره جنوبی، که با ۳۵ مورد مرگ و ۵ هزار و ۷۶۶ مورد ابتلا، پس از چین دومین کانون ابتلا به این ویروس است، تعطیلات مدارس و مهدکودک‌ها سه هفته دیگر تمدید شد.
تعطیلی مدارس در آمریکا
در پی شیوع کرونا، چندین مدرسه در برخی از شهرهای آمریکا از جمله سیاتل و نیویورک تعطیل شد. گفته می‌شود مدارس منطقه نورث شور در سیاتل دست کم به مدت دو هفته تعطیل است و کلاس‌ها به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

ارسال کلیه کتاب های کمک درسی و آموزشی 
ارسال رایگان با 20 درصد تخفیف ویژه 
سفارش آنلاین کتاب و تلفنی 
021-66412500