بانک کتاب بیستک - فروش کتاب های کمک درسی

نمایشگاه مجازی کتاب های آموزشی و کنکوری

ارسال توسط : مدیر سایت / در 1399/4/13 منتشر شده است /
نمایشگاه مجازی کتاب های آموزشی و کنکوری
این نمایشگاه مجازی که با مدیریت و برنامه‌ریزی انجمن فرهنگی ناشران آموزشی برگزار می شود در دو فاز و برای دو گروه انجام خواهد شد

  برگزاری اولین نمایشگاه های مجازی ناشران آموزشی کشور

این نمایشگاه مجازی که با مدیریت و برنامه‌ریزی انجمن فرهنگی ناشران آموزشی برگزار می شود در دو فاز و برای دو گروه انجام خواهد شد.
فاز اول به صورت غیر متمرکز یعنی در سایت هر یک از ناشران در زمان مشخص و شرایط یکسان و در فاز دوم به صورت متمرکز در یک سایت مشخص با قوانین خاص کتاب ها به فروش خواهند رسید.

ضمنا هر دو فاز نمایشگاهی برای دو گروه می باشد. گروه اول ناشران آموزشی و گروه دوم کتابفروشان، موزعان و پخش‌ی‌های کتب آموزشی خواهد بود.

 در فاز اول به صورت غیر متمرکز و فروش کتاب در سایت های خود ناشران در زمان مشترک در سایت‌های ناشران به صورت جداگانه با شرایط یکسان و تخفیف یکسان و شرایط مشابه برگزار می شود که عملاً فاز اول برای گروه ناشران در روز ۱۴ تیرماه به مناسبت روز قلم آغاز خواهد شد و به مدت چهار روز خواهد بود که در آن همه ناشران آموزشی کتاب‌های خود را با تخفیف۲۰ تا ۲۸ درصد در سایت های خودشان به فروش خواهند گذاشت.

 در مرحله بعد هم این طرح برای کلیه کتابفروشی ها و موزعان و پخش‌ی‌های کتابهای آموزشی اتفاق خواهد افتاد که زمان آن متعاقبا اعلام خواهد شد. 

فاز دوم به صورت متمرکز خواهد بود که در حال بررسی امکانات سایت و رایزنی با شرکتهای نرم افزاری و ناشرانی که تجربه این نوع فروش را دارند هستیم.

 در این فاز کلیه ناشران و کتابفروشی های آموزشی می توانند کتاب های خودشان را بارگذاری کنند و به صورت یک نمایشگاه متمرکز جهت فروش کلیه کتاب های ناشران و در حال مرحله بعدی برای فروش کلیه کتابفروشان آموزشی به فروش خواهد رسید که زمان این دو نمایشگاه متمرکز هم متعاقبا اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است نوشت افزار، لوازم التحریر و سایر کتابهایی که به نوعی با آموزش، فضای تحصیلی و مدرسه ارتباط دارند نیز در این نمایشگاه ورود خواهند کرد.

به استحضار می‏رساند پیرو اطلاعیه‏ های قبلی پیرامون برگزاری نمایشگاه‏ های مجازی کتب آموزشی توسط انجمن فرهنگی ناشران آموزشی و اتحاد و همبستگی اعضای این انجمن؛ به منظور تحریک بازار و خریداران، رونق بخشیدن به فروش کتاب در دوران افول کسب و کار به جهت ویروس کرونا و همچنین رفاه مخاطبان به ویژه دانش‏آموزان و خانواده‏های عزیز، برای تهیه کتاب به صورت آنلاین و غیر حضوری با تخفیف و شرایط ویژه اولین فاز این نمایشگاه با مختصات ذیل برگزار می‏گردد:
۱ . فروش به صورت غیر متمرکز در سایت هر ناشر با شرایط نمایشگاه انجام می‌شود که هر ناشر بنر یا بنرهای طراحی شده ویژه این نمایشگاه را در سایت خود قرار خواهد داد.
۲.  زمان نمایشگاه از ۱۴ تیر (روز قلم) تا 17ام تیرماه می‏باشد. 
            3.  میزان تخفیف ناشران بین ۲۰ تا ۲۸ درصد خواهد بود.

             امین آصفی
         مدیر مسئول                           
          انجمن فرهنگی ناشران آموزشی