بانک کتاب بیستک - فروش کتاب های کمک درسی

بیستک

ارزیابی‌ کلاسی، جایگزین امتحان دانش آموزان ابتدایی شد

ارسال توسط : مدیر سایت / در 1399/2/21 منتشر شده است /
ارزیابی‌ کلاسی، جایگزین امتحان دانش آموزان ابتدایی شد
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به امتحانات هماهنگ استانی، خاطرنشان کرد: به این امتحانات از قبل هم نقدهایی وارد می‌شد و با توجه به بازبینی‌های انجام...

ارزیابی‌ کلاس درس ، جایگزین امتحان دانش آموزان ابتدایی شد
رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اشاره کردن به اینکه با محوریت معلم، ارزیابی‌های دانش‌آموزان انجام می‌شود، ادامه داد : با توجه به اهمیت مهارت‌های خواندن و نوشتن به خصوص در پایه اول دبستان، اگر نیاز باشد برنامه جبرانی در ابتدای سال آینده برای دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش (معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش) رضوان حکیم زاده در برنامه صبح و نشاط با تبریک هفته معلم، اضافه کرد : در دوره دبستان و دوره‌هایی اول  و دوم تدریس کرده ام و هم اکنون هم عضو هیأت علمی دانشگاه تهران هستم و افتخار می‌کنم که معلم هستم.

حکیم زاده در رابطه با امتحانات دانش‌آموزان دوره ابتدایی تصریح کرد : طبق دستورالعمل تهیه شده و جلساتی که در شورای عالی آموزش و پرورش برگزار شد، ارزیابی دانش‌آموزان توسط معلمان انجام می‌شود.

 وی  با بیان کردن به امتحانات هماهنگ استانی، در ادامه سخنان گفت : به این امتحانات از قبل هم نقدهایی وارد می‌شد و با توجه به بازبینی‌های انجام شده، آزمون هماهنگ منطقه‌ای نخواهیم داشت و پس از پایان فرایند آموزش دروس، با محوریت معلم، ارزیابی‌ها انجام می‌شود. با توجه به اهمیت مهارت‌های خواندن و نوشتن به خصوص در پایه اول دبستان، اگر نیاز باشد برنامه جبرانی در ابتدای سال آینده برای دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

حکیم زاده با اشاره کردن و تاکید کردن  به دغدغه های بزرگ  خانواده‌ها در رابطه با شبکه «شاد»، توضیحات مختصری دادو گفت : آموزش و پرورش قبل از راه‌اندازی سامانه شاد با توجه به مأموریت ذاتی که تداوم آموزش است، یکی از اقدامات آموزش تلویزیونی بود و علاوه بر آن معلمان از طریق فضای مجازی به دانش‌آموزان درس دادند. در مناطق روستایی و عشایری، راهبران آموزشی درس‌نامه‌هایی را تهیه کردند و در بین دانش‌آموزان توزیع کردند همچنین کمک به رفع اشکال دروس نیز داشتند.

ارسال کلیه کتاب های کمک درسی و آموزشی 
ارسال رایگان با 20 درصد تخفیف ویژه 
سفارش آنلاین کتاب و تلفنی 
021-66412500
منبع: عصر ایران