بانک کتاب بیستک - فروش کتاب های کمک درسی

بیستک

معلمان در تهران تجمع کردند

ارسال توسط : مدیر سایت / در 1399/2/24 منتشر شده است /
معلمان در تهران تجمع کردند
یکی از حاضران در تجمع در ارتباط با مطالبات خود و همکارانش می‌گوید: ما از اداره کل تعاون درخواست داریم به اوضاع مالی و تخلفات مسکن فرهنگیان رسیدگی کند؛ ۱۹ سال است که ...

جمع زیادی  از فرهنگیان که بیشتر انها بازنشسته هستند، در مقابل اداره تعاون وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی تجمع کردند.

بنابه نقل از گزارش خبرنگار ایلنا، صبح امروز (۲۴ اردیبهشت) جمعی از معلمان که اعضای تعاونی مسکن فرهنگیان هستند، مقابل اداره کل تعاون وزارت کار تجمع کردند وشروع به اعتراض کردند.

یکی از افرادی که در تجمع بود در ارتباط با مطالبات خود و همکارانش گفت: ما از اداره کل تعاون درخواست داریم به اوضاع مالی و تخلفات مسکن فرهنگیان رسیدگی کند؛ ۱۹ سال است که بلاتکلیف و سرگردانیم؛ تعاونی مسکن تعهدات خود را در قبال اعضا انجام نمی‌دهد و خانه‌های ما را تحویل نداده‌اند؛ تعداد محدودی از این خانه‌ها که تحویل شده است، ناقص و پر از کاستی است.

این معلم بازنشسته ی زحمت کش با بیان کردن اینکه اعضای تعاونی مسکن حدود ۴۰۰ نفر هستند، ادامه داد: ما ۱۹ سال پیش به امید خانه‌دار شدن عضو تعاونی شدیم؛ اکنون اکثریت اعضا دیگر بازنشسته شده‌اند ولی هنوز از خانه خبری نیست.

افراد حاضر در تجمع اعتراضی می‌گویند: اداره کل تعاون و وزارت کار باید با قاطعیت به موضوع ورود کرده و به معلمان پاسخ بدهند که چرا خانه‌ها در این مدت طولانی تحویل نشده است.

این معلمان بازنشسته از مسئولان درخواست دارند به آنها جواب قانع کننده ای  بدهند که بعد از ۱۹ سال انتظار و بلاتکلیفی، بالاخره چه زمانی به حق خود یعنی یک واحد آپارتمان کامل و آماده می‌رسند.

زمین پروژه مسکن فرهنگیان در کیلومتر ۱۷ جاده تهران- کرج قرار دارد و نام آن «پروژه معلم» است.

ارسال کلیه کتاب های کمک درسی و آموزشی 
ارسال رایگان  با ۲۰ درصد تخفیف ویژه 
سفارش آنلاین کتاب و تلفنی 
021-66412500

منبع خبر: سلام نو