بانک کتاب بیستک - فروش کتاب های کمک درسی

بیستک

۱۰۰ میلیون دانش آموز چینی به مدرسه رفتند

ارسال توسط : مدیر سایت / در 1399/2/24 منتشر شده است /
۱۰۰ میلیون دانش آموز چینی به مدرسه رفتند
همزمان "وانگ دنگ فنگ" از مسئولان این وزارتخانه در مصاحبه ای با خبرنگاران گفت که بسیاری از دانش آموزان از مقطع مهد کودک گرفته تا مدارس و دانشگاه ها از روز دوشنبه این ...

بنا به نقل از  گزارش سلام نو و به نقل از ایرنا از اطلاعیه روز چهارشنبه وزارت آموزش و پرورش چین، این رقم معادل ۴۰ درصد از کل دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور است.

همزمان "وانگ دنگ فنگ" از مسئولان این وزارتخانه در مصاحبه ای با خبرنگاران در نشستی گفت که بسیاری از دانش آموزان از مقطع مهد کودک گرفته تا مدارس و دانشگاه ها از روز دوشنبه این هفته به مدارس و دانشگاه ها بازگشته اند.

در بیشتر استان ها و شهرهای سراسر چین عمده دانشجویان و دانش آموزان دانشگاه ها و مدارس تحت تدابیر شدید بهداشتی در کلاس های درس حضور یافته اند.

وانگ تاکید به ان کرد که در این مکان های آموزشی تدابیر ویژه ای در نظر گرفته شده است تا خطر ابتلا به کرونا به حداقل برسد.

تصاویر نشان می دهد که در ورودی دانشگاه ها و مدارس دستگاه های خودکار تب سنج نصب شده است و همه دانش آموزان باید در طول مدت تحصیل در مدرسه و بخصوص در کلاس ها ماسک برصورت داشته باشند.

طبق این اصول دوره های آموزشی نیز در روزهای اخر برای معلمان و کادرهای مدارس و دانشگاه ها در نظر گرفته شده است و ضدعفونی کردن مراکز آموزشی در دستور کار وزارت آموزش و پرورش قرار دارد.

در شهر پکن فعلا فقط دانش آموزان سال آخر دبیرستان که خودشان را برای آزمون ورودی دانشگاه ها در روز هفتم جولای امسال آماده می کنند در کلاس های درس حاضر شده اند.

ارسال کلیه کتاب های کمک درسی و آموزشی 
ارسال رایگان با 20  درصد تخفیف ویژه 
سفارش آنلاین کتاب و تلفنی 
021-66412500

منبع خبر: سلام نو