بانک کتاب بیستک - فروش کتاب های کمک درسی

بیستک

ترامپ: مدارس باید باز شوند

ارسال توسط : مدیر سایت / در 1399/2/26 منتشر شده است /
ترامپ: مدارس باید باز شوند
ترامپ درباره «مایک پنس»، معاون خود گفت که آزمایش کرونای او همچنان منفی است و وی در کاخ سفید کار می‌کند اما دفترش از دفتر رئیس‌جمهوری دور است و فاصله‌گذاری اجتماعی در ...

بنابه گزارش سلام نو، به نقل از ایلنا، رئیس‌جمهوری آمریکا اقای ترامپ بر لزوم داشتن اقدام فرماندار ایالت‌ها به باز شدن مدارس به رغم از شیوع ویروس کرونا در این کشور تاکیدو تصریح  کرد.
ترامپ رییس جمهور امریکا گفت : «در کشور ما بیش از ۱۰ میلیون آزمایش کرونا انجام شده و به نظر من فرمانداران ایالت‌ها باید مدارس را بازگشایی کنند زیرا تاثیر ویروس کرونا بر جوانان بسیار کم است.»

اودر ادامه سخنان گفت : «معلمان بالای ۶۰ سال می‌توانند از خود حفاظت کنند اما به نظر من مدارس باید در نزدیک‌ترین زمان ممکن بازگشایی شوند.»

وی درباره «مایک پنس»، معاون خود در کاخ سفید  گفت که آزمایش کروناای که از  او گرفته شده بود همچنان منفی است و معاون اودر کاخ سفید همچنان  کار می‌کند اما دفترش از دفتر رئیس‌جمهوری دور است و فاصله‌گذاری اجتماعی در مورد او رعایت می‌شود.

ترامپ در همین راستا اظهارات «آنتونی فائوچی»، مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا درباره خطرهای بازگشایی زودهنگام کشور را قابل‌قبول توصیف کرد.

فائوچی سه شنبه گذشته نسبت به بازگشایی اقتصاد کشور در زمان نزدیک هشدار داده و نتیجه آن را قربانیان و رنج‌های بیشتر مردم خوانده بود.

ارسال کلیه کتاب های کمک درسی و آموزشی 
ارسال رایگان با20 درصد تخفیف ویژه 
سفارش آنلاین کتاب و تلفنی 
021-66412500

منبع خبر: سلام نو