بانک کتاب بیستک - فروش کتاب های کمک درسی

بیستک

تغییرات زیادی در ساختار آموزش‌ و پرورش نخواهیم داشت

ارسال توسط : مدیر سایت / در 1399/2/28 منتشر شده است /
تغییرات زیادی در ساختار آموزش‌ و پرورش نخواهیم داشت
وزیر آموزش‌وپرورش خاطرنشان کرد: زمانی که در دولت حضور داشتم، پیشنهاد دادم در کنار هر پروژه بزرگ گروه مستندساز باشند تا همه وقایع و تجارب را ثبت کنند تا انتقال دانش ...

محسن حاجی میرزایی در نشستی با اعضای شورای معاونان ضمن تسلیت گفتن ایام سوگواری شهادت حضرت امام حسین علیه‌السلام، با تشکرکردن از سید جواد حسینی که در دوره سرپرستی با جدیت به اداره آموزش‌وپرورش مشغول بود، گفت: استان‌ها با برگزاری جلسات شورای آموزش‌وپرورش به رفع کاستی‌ها تا زمان بازگشایی مدارس بپردازند تا مسائل آموزش‌وپرورش مطرح و حل‌وفصل شود.
حاجی میرزایی در ادامه که اظهارداشت گفت: زمان محدودی در اختیارداریم تا کاری انجام شود و درخواست می‌کنم در هر مسئولیتی هستید با تمام قدرت ادامه دهید و معطل هیچ‌ چیزی نباشید. بنای همکاری با تمام همکاران را دارم، چرا که بر اساس امیال خودم یا دیگران بازی نخواهم کرد مگر در موردی که تغییر لازم است تا پیشرفت در کار صورت بگیرد. البته لازم است مهر ماه را با آرامش پشت سر بگذاریم.
وی افزود : این نهاد بزرگ و گسترده نمی‌تواند متوقف شود و همه باید مراقبت حداکثری داشته باشند تا کارها باکیفیت انجام شود.
حاجی میرزایی با اشاره کردن به اینکه اولویت چند هفته آینده برای بازگشایی مدارس است، ادامه داد: نزدیک ماه مهر هستیم و لازم است تمام افرادی که در این خصوص مسئولیت دارند، از نظر نیروی انسانی، کتب درسی، فضاهای آموزشی، تجهیزات و امکانات اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.
اوتأکید بر این داشت که : از مناطقی که برای بازگشایی مدارس مشکلاتی دارند بازدید و برای حل‌وفصل امور پیگیری‌های لازم انجام داده شود.
وزیر آموزش‌وپرورش در پایان گفت و گو تأکید کرد:  موضوع بازگشایی در مناطق سیل‌زده بسیار مهم است و ان شاءالله این مناطق برای مهرماه در بازگشایی و شروع سال تحصیلی مشکل نخواهند داشت.
محسن حاجی میرزایی به عنوان پانزدهمین وزیر آموزش و پرورش روز گذشته با ۲۰۰ رای موافق نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
منبع: روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش


ارسال کلیه کتاب های کمک درسی و آموزشی 
ارسال رایگان با20درصد تخفیف ویژه 
سفارش آنلاین کتاب و تلفنی 
021-66412500

روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورشمنبع خبر: