بانک کتاب بیستک - فروش کتاب های کمک درسی

بیستک

تعیین تکلیف حضور دانش آموزان خوزستانی برای رفع اشکال در مدارس

ارسال توسط : مدیر سایت / در 1399/2/28 منتشر شده است /
تعیین تکلیف حضور دانش آموزان خوزستانی برای رفع اشکال در مدارس
سخنگوی ستاد مقابله با ویروس کرونا در استان خوزستان گفت: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان و همچنین اتحادیه‌های صنفی باید درخصوص فعالیت اصنافی که اعمال محدودیت‌ها...

بنابر گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رضا نجاتی شامگاه چهارشنبه در گفت‌وگوی ویژه خبری سیمای خوزستان در رابطه با آخرین تصمیمات گرفته شده  ستاد مبارزه با ویروس کرونا در استان خوزستان، گفت: تعطیلی مدارس در استان خوزستان به صورت سراسری تا یک هفته آینده نیز ادامه خواهد داشت.
نجاتی با اشاره کردن به تشریح آخرین وضعیت  بیماری کویید۱۹استان خوزستان در زمینه مقابله با ویروس کرونا در نشست ستاد مبارزه با کرونا اضافه کرد: روز جمعه درباره چگونگی تداوم تعطیلی‌های ناشی از محدودیت‌های مقابله با کرونا تصمیم گیری خواهد شد.
این مقام مسئول در استانداری خوزستان با اشاره به اینکه فعالیت  کردن ادارات و اصناف به جز برای نیروهای عملیاتی دستگاه‌ها و شرکت‌های بخش‌خصوصی و دولتی تعطیل است، افزود: توجه اصناف و شرکت‌های دولتی و خصوصی به تصمیمات ستاد مقابله با ویروس کرونا ضروری است زیرا این تصمیمات در حکم قانون است.
نجاتی در ادامه گفت و گوی خوداضافه‌کرد: در صورت مشاهده هرگونه بی‌توجهی از سوی اصناف و یا دستگاه‌های اجرایی، مدیران آنها برابر قانون به دستگاه قضایی معرفی خواهند شد.
وی با بیان کردن اینکه همچنان آرامستان‌ها در سراسر استان خوزستان و اصناف در ۹ شهرستان استان تعطیل هستند، بیان کرد: همانطور که کارشناسان حوزه پزشکی عنوان می‌کنند، بهترین اقدام پیشگیرانه برای مقابله با این ویروس، در خانه ماندن است.
۹ شهرستان باوی، هویزه، اهواز، حمیدیه، هندیجان، دزفول، شوشتر، کارون و مسجد سلیمان از روز دوشنبه برای اعمال محدودیت‌های پیشگیرانه از ابتلای شهروندان به ویروس کرونا، تعطیل شدند. 
کاهش محدودیت‌ها و رعایت نکردن اصول بهداشتی از سوی برخی از مردم باعث افزایش آمار ابتلا به کرونا در خوزستان شده است.

ارسال کلیه کتاب های کمک درسی و آموزشی 
ارسال رایگان با20 درصد تخفیف ویژه 
سفارش آنلاین کتاب و تلفنی 
021-66412500

منبع خبر: خبرگزاری مهر